O nas

1 lutego 2019 roku, otwarty został pierwszy prowadzony przez Gminę Lubin Klub Dziecięcy w Krzeczynie Wielkim. Pieniądze, na prace budowlane pochodziły z rządowego programu Maluch+.  ze środków własnych Gminy Lubin. Przez pierwszy rok od miesiąca lutego 2019 do  stycznia 2020 na działalność placówki dołożyła Unia Europejska. Obecnie działalność Klubu finansowana jest przez Gminę Lubin.

Klub Dziecięcy w Krzeczynie Wielkim wychodzi  z myślą
o rodzicach poszukujących bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 3 lat. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna opieka nad maluszkami, ale także stwarzanie wyjątkowej atmosfery sprzyjającej rozwojowi we własnym tempie każdego dziecka.

Klub wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, pomoce dydaktyczne  przeznaczone i dostosowane do wieku dzieci. Dysponuje 15 miejscami.

Zapewniamy opiekę od 6.30 do 16.30 przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem przerwy wakacyjnej, świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Posiłki przygotowywane są z najwyższą pieczołowitością,  przez firmę cateringową.

Z pasją tworzymy miejsca pełne ciepła rodzinnej atmosfery zapewniając komfort psychiczny dzieciom .W Klubie każdy maluch odnajdzie bezpieczeństwo, przyjaźń, radość
z odkrywania, nabywania nowych umiejętności.